English media kits

Costume Stella Stylista
Tara Tara Smak Tara Frisk
I Form Bo Bedre BoligPluss
Vi i Villa FHM National Geographic
Illustrert Vitenskap Historie



Contact info

 

Stylista
Stian Johansen
Tel: +47 2204 7337
Cell: +47 996 21 686
Mail:stian.johansen@bonnier.no
Costume 
Cathrine Leonthin
Tel: +47 2204 7325
Cell: +47 959 82 620
Mail:Cathrine.leonthin@bonnier.no
Tara and Tara Frisk 
Hanne Olstad
Tel: +47 2204 7326
Cell: +47 918 77 984
Mail: hanne.olstad@bonnier.no
Tara Smak and Bolig Pluss
Anette Sommerfelt Kvaal
Tel: +47 2204 7343
Cell: +47 909 25 952
Mail: anette.kvaal@bonnier.no
I Form
Mariann Sunde
Tel: +47 2204 7332 
Cell: +47 402 46 021 
Mail:mariann.sunde@bonnier.no
Stella 
Christine Pedersen 
Tel: +47 2204 7320 
Cell: +47 926 18 701 
Mail:Christine.pedersen@bonnier.no
 FHM 
Audun Asbjørnsen
Tel: +47 2204 7333 
Cell: +47 920 81 973 
Mail:audun.asbjornsen@bonnier.no
Bo Bedre 
Merete Alhaug 
Tel: +47 2204 7322 
Cell: +47 934 00 402 
Mail: merete.alhaug@bonnier.no
Vi I Villa 
Anne Lene Drillestad 
Tel: +47 2204 7412 
Cell: +47 970 22 772 
Mail: anne-lene.drillestad@bonnier.no
Illustert Vitenskap, Historie
and National Geographic 

Ola Boisen 
Tel: +47 2204 7349 
Cell: +47 951 37 283 
Mail: ola.boisen@bonnier.no