Nyttårssalg!

Bli med på nyttårssalget -velg tre eller seks innrykk i valgfrie titler.

Les mer om: annonsepakker

Januar! Ny start, nye muligheter. Magasinene er fulle av helse, slanking, mote, skjønnhet, nye interiørtrender og generelt gode tips.

 

3 innrykk for kun kr. 18 000,- per helside
6 innrykk for kun kr. 15 000,- per helside

 

Gjelder følgende utgaver:

       
Magasin Nr.
  Utgivelse   Materiell
Costume 2  20.01.14  12.12.13
Tara Smak 1  20.01.14  11.12.13
Tara Frisk 2  17.02.14  15.01.14
Stella 2  20.01.14  16.12.13
Bo Bedre 2  20.01.14  13.12.13
BoligPluss 2  20.01.14  11.12.13
Aktiv Trening 2  27.01.14  19.12.13
FHM 2 20.01.14  16.12.13
National Geographic  1 27.01.14  18.12.13

 

 

 

 




 

 

Ta kontakt med din faste kontaktperson i Bonnier Media, eller:

Costume Cathrine Leonthin // Tlf. 22 04 73 25 // cathrine.leonthin@bonnier.no
Tara Frisk Hanne Olstad // Tlf. 22 04 73 26 // hanne.olstad@bonnier.no
Stella Christine Pedersen // Tlf. 22 04 73 20 // christine.pedersen@bonnier.no
Bo Bedre Merete Alhaug // Tlf. 22 04 73 22 // merete.alhaug@bonnier.no
BoligPluss / Tara Smak
Anette Kvaal // Tlf. 22 04 73 43 // anette.kvaal@bonnier.no
FHM / Nat Geo Audun Asbjørnsen // Tlf. 22 04 73 33 //audun.asbjornsen@bonnier.no
Aktiv Trening
Ola Boisen // Tlf. 22 04 73 49 // ola.boisen@bonnier.no

For gode tilbud på nett:

Stian Johansen // Tlf. 22 04 73 37 // stian.johansen@bonnier.no

 

OBS:Tilbudet gjelder kun disse utgavene, på tekstside og på ny og samlet ordre.